Soru, İstek ve Görüşlerinizi info@tablo.net.tr adresine ulaştırabilrisiniz...
Kategoriler
Emilie Preyer Biyografi Ve Eserleri

Früchtestilleben

Emilie Preyer (* 6 Haziran 1849 yılında Duesseldorf , † 23 Eylül 1930 age) bir Alman natürmort ressam .

Yaşam 

Olan resim Emilie Preyer, Düsseldorf Okulu Düsseldorf, babasının geleneksel natürmort resim oturdu atanır , Johann Wilhelm Preyer yüksek düzeyde boyama teknikleri devam etti. Babasının rehberlik ve örnek altında, o özel bir acele bir ressam olarak eğitim tamamlanmış oldu. Kadınların bu yana üniversitelerde yaygın olarak kabul edilmediğini, bu resmi olmayan bir öğrenci olarak babasının eğitim sonra oldu Düsseldorf Royal Academy of Art [1] . O Berlin, Dresden ve onun memleketi diğerleri arasında sergiler vardı. Onun stüdyo Garden Highway 33 Baba evinde idi.

Değerlendirme

1866/1867 etrafında onu ilk natürmort sırasında hala küçük pitoresk zayıflıkları var, onların doğuştan yatkınlık en geç iki yıl sonra, mükemmel olgun. Emilie farklı çiçek ve meyve natürmort kompozisyon, konu seçimi ve babasının resimlerinde bazı, hala farklar olmasına rağmen. Babası neredeyse tamamen ederken meyve natürmort yılında kızı biraz daha az nesnelerin hacmini vurguluyor ışık tarafında gelen, şirin yumuşak görünüyor temsil düzenlemeler genelde, masa örtüleri dökümlü mermer plakalar bir üs olarak kullanılmıştır.

Uluslararası ün yılında Emilie babası itibarına bağlı. New York Metropolitan Müzesi ve Resim Galerisi yılında Philadelphia Hala Preyer-kızı Hayat kazanılmış. Emilie Preyer eserleri İngiliz ve Amerikan özel koleksiyonlarda bulunabilir. Emilie Preyer tarafından boyanmış, halen 250 resimlerinin çoğunluğu muhtemelen vardır.

Resimler
Çiçek Ve Meyve
Natürmort Çiçek Ve Meyve
Natürmort Resimler
Natürmort Resimler
Emilie Preyer Biyografi Ve Eserleri
Emilie Preyer (6 Haziran 1849 yılında Duesseldorf , 23 Eylül 1930) bir Alman natürmort ressam
© Tüm hakları tablo.net.tr sitesine aittir
Web Tasarım Garantimedya