Soru, İstek ve Görüşlerinizi info@tablo.net.tr adresine ulaştırabilrisiniz...
Kategoriler
Winslow Homer

Winslow Homer (24 Şubat 1836 - 29 Eylül 1910) was an American manzara ressamı ve grafiker iyi onun deniz konularda bilinen. O 19. yüzyılda Amerika'nın önde gelen ressamlar ve Amerikan sanat seçkin bir figür biri olarak kabul edilir.

Büyük ölçüde kendi kendini eğitmiş, Homer ticari olarak çalışmaya başladı illüstratör . [ Sonradan aldı yağlıboya ve o ortamdan yararlanan ağırlığı ve yoğunluğu ile karakterize büyük stüdyo çalışır üretti. O da yoğun çalıştı suluboya öncelikle onun çalışma tatilleri anlatan, bir sıvı ve üretken eserleri yaratmak.

Gençliği

Doğumlu Boston, Massachusetts 1836 yılında, Homer Charles Savage Homer ve Henrietta Benson Homer, New England'lıların uzun hatları hem de üç oğlundan ikincisiydi. Annesi yetenekli bir amatör suluboya ressamı ve Homer ilk öğretmeni oldu ve o ve oğlu yaşamları boyunca yakın bir ilişki vardı. Mizah onun kuru duygusu;; Homer ona sessiz, güçlü iradeli, veciz, girişken yapısı dahil olmak üzere, onun özellikleri çok üzerinde gerçekleşti. Ve onun sanatsal yetenek  Homer ardından kırsal çoğunlukla büyüyen, mutlu bir çocukluk geçirdim , Cambridge, Massachusetts . O ortalama bir öğrenci, ama onun sanat yetenek onun erken yıllarda belliydi.

Homeros'un babası her zaman "bir vurgun yapmak" isteyen bir uçucu, huzursuz işadamı oldu. Homer on üç yaşındayken, Charles bir servet aramaya nalburdan iş vazgeçti California altın hücumu . Bu başarısız olunca, Charles ailesini terk edip gerçekleşmedi Diğer olsun zengin hızlı düzenleri için sermaye artırmak için Avrupa'ya gitti.

Homeros'un Liseden mezun olduktan sonra, babasının bir gazete ilanı gördüm ve çıraklık için düzenlenmiş. Homeros'un çıraklık JH Bufford, Boston ticari 19 yaşında litografer bir biçimlendirici ama "treadmill deneyim" oldu.  O iki yıldır notalar kapakları ve diğer ticari çalışmaları tekrarlı çalıştı. O personeli katılmak için bir teklifi geri çevirdi sonra 1857 olarak, onun serbest kariyerine devam ediyordu Harper Weekly . "Ben o litografik taş off burnumun aldı andan itibaren", Homer sonra "Ben hiçbir ana vardı ve herhangi bir sahip olacaktır asla" demişti. 

Bir Homeros'un kariyeri illüstratör yaklaşık yirmi yıl sürdü. O Boston yaşam ve kırsal New England hayat gibi dergi resimlerinden katkıda Ballou en Resimli ve Harper Weekly ,  çizimler için pazar hızla büyüyor ve heveslere ve modası hızla değişiyor iken bir anda. İlk eserleri, kent ve ülke sosyal sahneler çoğunlukla ticari gravürler, temiz hatları, basitleştirilmiş formlar, ışık ve karanlık, ve canlı figür gruplaşmalar dramatik bir kontrast ile karakterize edilir -. Kariyeri boyunca önemini korudu nitelikleri Onun hızlı bir başarı oldu çoğunlukla grafik tasarım Bu güçlü bir anlayış ve ayrıca ahşap oyma yaptığı tasarımların uyum nedeniyle.

Resimler
Manzara Fotoğraflarında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Manzara Fotoğraflarında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Manzara Fotoğraflarında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Manzara Fotoğraflarında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Claude Monet
Claude Monet Biyografi ve eserleri
© Tüm hakları tablo.net.tr sitesine aittir
Web Tasarım Garantimedya