Soru, İstek ve Görüşlerinizi info@tablo.net.tr adresine ulaştırabilrisiniz...
Kategoriler
Ressam Don Demers

Don Demers Biyografi

Don Demers Lunenburg, Massachusetts küçük kırsal topluluk 1956 yılında doğdu.

Boothbay Harbor yakınındaki Maine kıyısında onun yazları harcama yaparken denizcilik konularında boyama ilgisi başladı.

Kayıkların, kare-vinç ve diğer geleneksel el sanatları gemiye Crewing tuval yaptığı ilk elden deneyim aktarmak için kendi teknik uzmanlık için temel ve vizyonu hem de sağlamıştır.

Yelken sevgisi yılda azalmadı. Don onun erken eğitim en biçimlendirici etkisi olarak onun lisede sanat öğretmeni onaylardı.

 O Boston Worcester (MA) Sanat Müzesi ve Sanat Massachusetts College Okulu'nda eğitimine devam etti.

Mesleki kariyerinde bir illüstratör olarak başlayan ve kısa deniz resim alanına genişletti.

1984 yılında Maine Bir hareket illüstrasyon deniz ve peyzaj boyama vermeyen kariyerine bir kayma oldu.

İllüstrasyon sanat taleplerini bir saptırma olarak ve yıl içinde hizmet, Readers Digest, uzaklara Yelken Dergisi, Alan & Stream, Spor, Yanki, en son Downeast ve prestijli National Geographic dergi, birkaç kitap yayıncıları ek olarak, sahip yazılı sözcüğü görsel aydınlatma oluşturmak için Don çağırdı.

Don çeşitliliği ulusal televizyon reklamları için sanat yaratmaya ve Steuben için sanat cam tasarımı gibi çeşitli onu projeleri ile, American Airlines Milli Park Servisi kadar müşterilerine kendi uzmanlık sunmaya olanak sağlamıştır.

Iş Demers 'vücut plein hava ve 19. yüzyılda yöntemleri ve felsefeleri dayanan stüdyo manzara resimlerinde hem çalışma ve yaratma dahil etmek son birkaç yıl içinde genişledi.

Onun manzara resimlerinde ülke genelinde yaygın olarak alkışlanan ve onur olmuştur. Benzer ilham ressamlar ile eşi düzenlendi, bu ülke genelinde yaygın olarak alkışlanan ve onur olmuştur.

O, Deniz Sanatçılar American Society üyesidir CT Mystic Mystic Uluslararası Denizcilik Sergisi rekor sayıda (11) ödül, kazandı ve Laguna Plein Air Invitational, Don iki ödül kazandı.

Don Demers in resim alanındaki çalışmalarının en güzel örneklerini temsil olarak kendi ulusal rekabet Amerikan İllüstrasyon Müzesi'nde dört kez kabul edilmiştir.

Don Demers sanat formu hakkında iletişim ustası Bay Demers hem burada hem yurtdışında, kendi sanat ve deniz deneyimleri sanatçılar ve konferanslar için workshoplar düzenliyor.

Don Amerikan Sanatçı dergisi, Sanatçı dergi ve Plein Air Dergisi özellikli olmuştur. Onun izleyiciler müzeler, sanat kulüpleri ve dernekleri, yat kulüpleri, tarihsel toplumlar ve eğitim kurumları bulunmaktadır.

Resimler
Mehmet Arpacık
(ESER VE BİYOGRAFİ)
Mehmet Arpacık
(ESER VE BİYOGRAFİ)
Ressam Pablo Escobar
ESERLERİ
© Tüm hakları tablo.net.tr sitesine aittir
Web Tasarım Garantimedya