Soru, İstek ve Görüşlerinizi info@tablo.net.tr adresine ulaştırabilrisiniz...
Kategoriler
Alfred Gockel 1952
Biyografik

O çalışılmış, 1973 için 1977 yılında Münster Üniversitesi ders tasarımı tamamlamış,. Daha sonra serbest illüstratör ve ressam, hem de öğretim olarak çalıştı serigrafi Münster Üniversitesi'nde temsilci profesör.

Alfred Gockel yana adanmış 1981 onun sanatsal yaratıcılık boya, serigrafi ve heykel gelişmekte tüm zamanını.

In 1983 , o yayınevi kurdu Avant Sanatı , 50'den fazla ülkede kendi sürümleri dağıtır.

Edinilen değirmen rekonstrüksiyonu 1988 merkezi oluşturmak için ekran , önemli ölçüde kendi pozlama yeteneği sanat düzeyini artıracaktır artmıştır. Onun uluslararası başarı daha büyük işler yapmak için büyük bir atölye inşa zorladı. Onun tarzı ve eşsiz sanat koleksiyoncular arasında büyük ilgi uyandırdı tanınan. Alfred Gockel kendi sunumlarını eylemler, ve diğer sosyal etkinlikler aracılığıyla sanat dünyasında kabul görmüştür.

Oğlu, Alexander Gockel , [Nisan] aynı zamanda bir sanatçı.

Sanatsal bir düzeyde, Alfred Gockel yakın renkli fotoğraflar, boyalar ekspresyonizm benzer, Kandinsky . Sınırlı bir dizi ve çok sayıda eserini serigrafi reprodüksiyon üreten yayın grafik, alanında.

Berlin Duvarı'nın yıkılışının 20. yıldönümünü kutlamak için, Alfred Gockel onun en meraklı biri gerçekleştirilmiştir.  son orijinal parçaları biri Berlin duvarının metal ve boya ile süslenmiş. Beton duvar bellek içeriği yüksek, anıtsal resim yüzeyinde olur.

Onların heykelleri figüratif formları ile kesilmiş metal plaka kaynaklanmaktadır. onun büyüklüğü onları anıtsal bir görünüm verir. Şirketinizin Kapıda Lüdinghausen vardır.

Resimler
Alfred Gockel 1952
Alfred Gockel 1952
Alfred Gockel 1952
Alfred Gockel 1952
Alfred Gockel 1952
Alfred Gockel 1952
© Tüm hakları tablo.net.tr sitesine aittir
Web Tasarım Garantimedya